Par mums

SIA “Ventmontāža” dibināta kā SIA “Lafivents” meitas uzņēmums, kas specializējusies kā ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu montāžas firma.

Lai gan SIA “Ventmontāža” dibināta 2001.gada jūnijā, speciālistu kolektīvs ir ar desmit gadu pieredzi montāžas darbu veikšanā un vadīšanā.

Kā vienu no pirmajiem nozīmīgākajiem objektiem var pieminēt Latvijas Bankas Naudas glabātuvi, kur sadarbībā ar vācu firmu LKK/AAB veicām ventilācijas sistēmu montāžas darbus. Šis objekts mums ir devis nenovērtējamu ievirzi tālākajā darbībā, jo savā turpmākajā darbībā esam realizējuši principus, kas atbilst augstiem kvalitātes standartiem un klientu prasībām.

Par vienu no galvenajiem uzdevumiem savā darbībā, uzskatām sistēmu montāžas kvalitāti, pasaulē atzītu un kvalitatīvu gaisa apstrādes iekārtu pielietošanu/Carrier, Holand Heating, ABB/.

Vienlaikus ar lieliem objektiem esam veikuši arī neliela mēroga darbus, izbūvējot ventilācijas sistēmas birojos, dzīvojamās ēkās u.c.

SIA “Ventmontāža” ir ieguvusi licenci par tiesībām nodarboties ar ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmu būvmontāžas darbu veikšanu un vadīšanu /Licence Nr 3033/, paæreiz firmā ir nodarbināti 23 darbinieki.